İzmir kiralık Renault Fluence

İzmir kiralık Renault Fluence için doğru adreste yer aldığınıza emin olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

AlışBilgileri
SAAT
PARA BİRİMİ
DönüşBilgileri
SAAT
Fiyat Hesapla
SEZONLAR :
TEKNİK ÖZELLİKLER DONANIM ÖZELLİKLERİ
Motor Hacmi:1,5 CC Yolcu Sayısı:5 Kişi
Beygir Gücü:110 PS Bagaj Hacmi:470 Litre
Yakıt Türü:Dizel Sunroof:Yok
Vites Türü:Otomatik Bluetooth:Var
Yakıt Tüketimi:4,0 USB Bağlantı:Var
Renault Fluence Dizel Otm
RenaultFluence Dizel Otm
5Yolcu Sayısı : 5 Kişi 5Bagaj Hacmi : 5 DYakıt Türü : Dizel OVites Türü : Otomatik
28+ Gün Arası : 21-27 Gün Arası : 14-20 Gün Arası : 7-13 Gün Arası : 4-6 Gün Arası : 1-3 Gün Arası :
29.00 EUR 30.00 EUR 31.00 EUR 32.00 EUR 33.00 EUR 35.00 EUR
ARAÇ HAKKINDA BİLGİ
Renault Fluence marka araçlarımızın tüm bakımları eksiksiz bir şekilde yapılmakta olup, güvenli bir şekilde kullanımınıza sunulmaktadır. İzmir kiralık Renault Fluence için doğru adreste yer aldığınıza emin olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sizlere güvenli bir yolculuk geçirmenizi temenni ederiz.
SonHaberler
İzmir ucuz araba kiralama İzmir ucuz araba kiralama izmir ucuz araba kiralama firmamız 7/24 havalimanı iç ve dış hatlarda kesintisiz hizmet vermekte olup ekonomik ucuz fiyatlarıyla dikkat çekmektedir... Adnan menderes havalimanı Adnan menderes havalimanı Adnan menderes havalimanı 7/24 ücretsiz araç teslimatı ve transfer hizmetleriyle yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizin rahatlığı için çalışmaktayız... Adrese Teslim Araç Kiralama Hizmeti Adrese Teslim Araç Kiralama Hizmeti Araba kiralama hizmetleri ve bu bağlamda ortaya çıkan servisler, insanların ve yolcuların rahatlığı için ellerinden geleni yapıyorlar... Profesyonel Araç Kiralama Profesyonel Araç Kiralama Profesyonel araç kiralama hizmetleri sunan firmamız sizlere en doğru hizmeti aktarmak için çalışmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.... Araba Kiralama Araba Kiralama Günümüzün en çok ihtiyaç duyulan araçlarından bir tanesi, şüphesiz ki arabalarımızdır. Arabalar, günlük hayatın vazgeçilmezleri olmuşlardır.... Havalimanı Rent A Car Havalimanı Rent A Car Şehirle ilk temas noktasında bulunan Havalimanı Rent A Car kiralık arabaları ise bu şekilde önemli bir görev üstlenmiş oluyor....